Bugaboo Ant Black - Grey Melange + organizér po servisu

Tip Akční cena
Značka: Bugaboo
7 490 Kč –6 % 7 000 Kč
Skladem (1 ks)

Používaný kočárek Bugaboo Ant s originálním organizérem Bugaboo Ant Black, po kompletním servisu, s roční zárukou na podvozek. 

Bugaboo Ant - je jedním z nejlehčích a nejkompaktnějších cestovních kočárků. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlná jízda

Integrované odpružení všech kol poskytuje pohodlnou jízdu a vydrží i váhu většího dítěte. Díky skvělé ovladatelnosti můžete kočárek ovládat jednou rukou. Ačkoliv je kompaktní, poskytuje dítěti dostatek pohodlí a komfortu kamkoliv se vydáte. Sportovní sedačku můžete nastavit směrem k Vám nebo od Vás a nechat dítě vybrat, jakým směrem sedí.

 Ve složeném stavu má rozměry pouhých 55 x 38 x 23 cm, a proto jej většina leteckých společností akceptuje jako kabinové zavazadlo. Přesto, že vypadá křehce, unese dítě až do váhy 22 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové kočárky
Hmotnost: 7.2 kg
Barva podvozku: Černá
Barva sportovního sezení: Grey Melange
Barva stříšky: Grey Melange

Bazarové kočárky Bugaboo z druhé ruky a po kompletním servisu v servisním centru BugaCare. Značka Bugaboo patří k ikonám mezi kočárky a na českém trhu si získala veliké množství příznivců pro svou kvalitu, funkčnost a dokonalý design.

Bazar s kočárky a příslušenstvím značky Bugaboo

Každý kočárek, který prezentujeme zákazníkům, prošel nejvyšším programem PREMIUM+ včetně praní. Stejně tak jsou vyčištěny potahy a stříšky kočárků, ty jsou vyprány a ošetřeny parou. Díky tomuto servisu vám můžeme poskytnout na kočárek roční záruku na funkční závady kočárku, a také zvýhodněný následný údržbový servis.