Zákaznická podpora:605 953 810info@rambula.cz
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Bugaboo Buffalo a jeho příběh

Autor: Marek Lach - servis BugaCare

Kočárek Bugaboo Buffalo byl vyvinut jako monoverze kočárku Bugaboo Donkey a na trh byl uveden v roce 2013. Bugaboo v názvech svých kočárků používá zvířátka, po chameleonovi, včelce a oslíkovi vzniknul bůvol - ten přesně vystihuje charakteristiku kočárku.

kocarek-bugaboo-buffalo-bazar

Robustní a univerzální kočárek

Tento univerzální masivní kočárek je ideální do přírody, ale vůbec mu nevadí město, nebo nákupní centra. Přes svou (na první pohled) robustní konstrukci je poměrně lehký a skladný. Vzhledově vypadá velmi dobře a řadí se tak k tomu nejlepšímu, co kdy Bugaboo uvedlo na trh. Kočárek má velká gelová kola, velkou korbu a sedák, který se dá velmi snadno nasadit po a proti směru jízdy, dá se z něj lehce udělat i dvoukolový vozík a zvládnout tak pláže, hory i těžší terény. Dále má výškově nastavitelnou rukojeť, jednoduché aretování předních kol.

kocarek-bugaboo-buffalo-kola

Konstrukce samotná je ve verzích stříbrná a černá. Rukojeti jsou pěnové a kožené. Stejně jako na chameleonu se dá z jednoho a toho samého kočárku udělat kočárek pro holčičku i chlapečka – dají se vyměnit barevné potahy, jako třeba stříšky, slídy lůžek a vložek. Potahy jsou snadno vyměnitelné, mohou se tak praním udržovat v čistotě. Lůžko je na poměry dnešních kočárků prostorné, stejně jako sedák a spodní koš - uživatelsky je kočárek velmi přátelský, lehce se skládá a ovládá.

kocarek-bugaboo-buffalo-rukojet

Přátelský je kočárek Bugaboo Buffalo i ze servisního hlediska

Pokud projde nějakou tou servisní prohlídkou, je téměř bezporuchový. Náhradní díly jsou a určitě budou k sehnání. O kočárku se dá říci, že konstrukčně vydrží 5, možná i více generací dětí. (Stačí vyměnit zámky předních kol a zřejmě i kola). Ideální je tento kočárek pro uživatele, kteří mají rádi spolehlivost a jistotu. Proto se jich v období 2013 až 2016 objevilo mezi zákazníky několik set až tisíc.

V roce 2017 se bohužel kočárek přestal vyrábět a byl nahrazen kočárkem Bugaboo Fox, který je ovšem typologicky trochu jinde - někde mezi Cameleonem a Buffalem. Bugaboo Buffalo se dnes dá pořídit pouze z druhé ruky a pro ty, kteří se pro něho rozhodnou je to skvělá volba – je zde téměř na 100% jisté, že nebudou nikdy litovat. Navíc právě proto, že se jich prodalo tolik kusů a je bezporuchový existuje na trhu výrazný převis nabídky nad poptávkou, cena je tak stlačena velmi nízko a zdaleka nekopíruje jeho kvalitu.

Tento kočárek nabízí za málo peněz hodně muziky. Kočárek Bugaboo Buffalo tak v žádném případě nemám problém doporučit všem, kteří hledají výše uvedené.

----------------------

>>> Podívejte se na naši nabídku kočárků Bugaboo Buffalo a dalších dvojkombinací

Doporučujeme: přečtěte si na co si dát pozor při nákupu Bugaboo Donkey z druhé ruky