Zákaznická podpora:605 953 810info@rambula.cz
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Kde prodat kočárek a na co si dát při prodeji pozor

Bugaboo, Stokke a Maclaren jsou dnes již legendární značky kočárků. Tyto kočárky si svou reputaci vydobyly zejména svojí kvalitou, spolehlivostí, bezpečností, ale také designovou krásou. Kočárky Bugaboo jsou konstrukčně navrženy tak, aby byly nejen servisně, ale i uživatelsky přístupné, tudíž opravitelné, vydrží tak řadu let a mohou poskytovat dětem pohodlí a bezpečí.

Výhodou těchto kočárků je to, že se dají dobře servisovat, díky čemuž si je mohou rodiče udržet v dobrém po celou dobu používání. To je také jeden z důvodů, proč jsou kočárky těchto značek oblíbené při prodejích z druhé ruky. Takový prodej sebou ovšem nese i jistá rizika.

prodej-pouzity-kocarek-bugaboo

Na co si dát pozor při prodeji kočárku přes internet

Prodej kočárků z druhé ruky na internetu bývá občas problematickou záležitostí. Jednak můžete narazit na podvodníky, ze kterých peníze nikdy nedostanete. V poslední době se také na bazarech a sociálních sítích rozšířil model "pošlu si k vám dopravce", jehož cílem ale je získat Vaši emailovou adresu a pod různými záminkami Vás donutit zaplatit pojištění či něco podobného. Existují případy, kdy takto vylákaná nevinná platba pojistného za balík skončila strhnutím desítek tisíc korun z účtu důvěřivců.

Dalším problémem může být spor s kupujícím. Stává se, že kočárek pošlete a kupující není spokojen např. s vyšisovanou barvou, kvalitou zboží, může rozporovat, že na fotkách vše vypadalo jinak. Může se Vám ale také stát to, že v dobré vůli kočárek prodáte, peníze obdržíte a kupujícímu se kočárek za týden rozbije. V tu chvíli začínají velice nepříjemné spory, protože třeba oprava kočárku Bugaboo je možná pouze v několika málo servisech, které disponují náhradními díly a cena takové opravy bývá vysoká.

Pokud jste se i přesto rozhodli prodat kočárek na vlastní pěst, zde jsme pro Vás sepsali několik rad, co si vždy u kočárku zkontrolovat - tyto rady využije jak prodávající, tak kupující. Zamezíte tím zbytečným problémům do budoucna:

Co kontrolovat, když prodávám / kupuji použitý kočárek Bugaboo?

Chystáte se prodat Váš kočárek?

Pokud nechcete absolvovat výše uvedené problémy, obraťte se na nás. Celý výkup lze rychle zrealizovat jak fyzicky v našem Showroomu Mělník, tak online - rychle, slušně a bez problémů. U nás je vše smluvně ošetřeno a do budoucna Vám nehrozí žádné starosti.

Ve společnosti Rambula vykupujeme kočárky značek:

  • Bugaboo

  • Thule

  • Cybex

  • Stokke

  • Maclaren

 

>>> Zde čtěte, jak prodej kočárků u nás probíhá < < <