Zákaznická podpora:605 953 810info@rambula.cz
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Od kdy je Vaše děťátko připraveno začít používat sportovní sezení u kočárku Bugaboo?

Kočárky Bugaboo jsou známé pro svůj ikonický design a inovativní funkce, díky nimž se dokáží přizpůsobit různým potřebám rodičů a jejich ratolestí. Sportovní sezení Bugaboo, které je s velkou oblibou označováno jako “sporťák“, je nedílnou součástí široké nabídky značky Bugaboo.

829-6_bugaboo-fox-2-all-black-kocarek-po-servisu

Základní kritéria pro používání sportovního sezení

  • Stabilita hlavičky: Většina výrobců doporučuje přejít na sportovní sezení až v momentě, kdy je děťátko schopné samo udržet hlavičku a dokáže sedět bez podpory. K tomu obvykle dochází okolo 6 měsíce, jedná se však o individuální záležitost, protože každé dítě se vyvíjí jiným tempem.

  • Vzrůst dítěte: Pro děti, které jsou ve sportovním sezení je důležité, aby byly schopné sedět pohodlně. Proto je potřeba sledovat, zda není pro sportovní sezení moc maličké a jestli se dají řádně zapnout pásy (neměly by být volné, jelikož hrozí vyvléknutí a následné vypadnutí z kočárku). Taktéž nožičky dětí by měly dosahovat k podložce na nohy, aby měly možnost ohýbat je v kolenou.

  • Doporučení výrobce: Vždy je vhodné konzultovat doporučení prodejcem kočárků Bugaboo, protože každý model má své vlastní specifické vlastnosti.


Jak správně používat sportovní sezení u kočárků Bugaboo?

  • Správné nastavení: Ujistěte se, že sportovní sezení je správně a pořádně připevněno ke konstrukci kočárku.

  • Bezpečnost: Vždy používejte bezpečnostní pásy a ujistěte se, že jsou řádně utaženy, tak aby dítě zůstalo sedět na míste. Pozor, madlo neslouží jako bezpečnostní prvek, nezabrání před vypadnutím děťátka.

  • Dohled: Nezapomínejte na důležitost dohledu na Vaše děťátko. Nenechávejte svou ratolest v kočárku o samotě.

sportak-bugaboo-donkey-1-silver-black-red

Modely kočárků značky Bugaboo se sportovním sezením

Bugaboo nabízí hned několik typů kočárků, které lze používat jako trojkombinaci. Kočárek tak využijete od narození s hlubokým lůžkem a následně poslouží díky sportovnímu sezení.

Bugaboo Cameleon - jeden z prvních modelů značky Bugaboo je oblíbený pro svou všestrannost a schopnost přizpůsobit se různým terénům. Sportovní sezení je snadno nastavitelné, díky přehazovací rukojeti nemusíte otáčet celý sporťák, jednuduchým pohybem si tak zvolíte jízdu po či protisměru.

Bugaboo Fox - tento typ kočárku v sobě snoubí pohodlí a eleganci, je ideálním parťákem do města i do terénu. Sportovní sezení nabízí mnoho poloh a je vhodné pro děti od 6 měsíců výše.

Bugaboo Bee - tento kočárek lze označit jako golfový (neboli golfky), přesto jej můžete díky hlubokému lůžku, které lze upevnit na konstrukci, používat od narození dítěte. Jedná se o lehky a kompaktní kočárek. Je vhodný do městského prostředí a na cesty, oblíbený je také při cestování do zahraničí. Sportovní sezení mohou v případě Bugaboo Bee děti využívat rovněž od 6 měsíců věku.

Bugaboo Donkey - kočárek oblíbené řady Donkey je trefou do černého rodičů dvojčátek. Nicměně jej lze využít i jako vícegenerační kočárek. Díky oblíbenému stupátku hravě zvládne najednou až tři děti. Tento model umožňuje jedno či dvě sportovní sezení vedle sebe.

Zvolení toho správného modelu kočárku závisí na Vašich potřebách a preferencích. Bugaboo nabízí široký sortiment, ať už hledáte všestrannost, luxus, komfort nebo terenní kočárek. 

----------------------

>>> Podívejte se na naši nabídku kočárků Bugaboo Donkey a dalších dvojkombinací

Doporučujeme: přečtěte si na co si dát pozor při nákupu Bugaboo Fox z druhé ruky

Doporučujeme: Bugaboo Buffalo a jeho příběh